عرضه‌ی انحصاری فیلم جلسات دوره‌های جامع میکروکنترلری(AVR & ARM) دانشکده صنعت هواپیمایی کشوری در این وب سایت


این وب سایت تنها مرجع عرضه‌ فیلم‌ دوره‌های جامع میکروکنترلری دانشکده صنعت هواپیمایی کشوری است.


امکان شرکت در این دوره ها به پایان رسیده است (حضوری و مجازی).فیلمهای این دوره از تاریخ جمعه مورخ ۱۲/۸/۱۳۹۶، در جمعه‌ی هر هفته به مدت ده هفته در این وب سایت آپلود خواهد شد.


مدت زمان هریک از جلسات حضوری  ==  «دو جلسه‌ی 1.5 ساعته‌»

مجموع هر یک از دوره‌ها == «40 ساعت»                         مجموع هر دو دوره ==  «80 ساعت»

 

مدت زمان ویراش شده‌ هریک از جلسات  ==  « 1.5الی 2 ساعت»

مجموع هر یک از دوره‌ها  ==  «15الی20» ساعت                مجموع هر دو دوره  ==  «30الی40»


روش دریافت فیلم دوره آموزشی AVR و دوره آموزشی ARM:

پس از افزودن فیلم‌ها به سبد خرید، ثبت سفارش و واریز هزینه به حساب فروشگاه (توسط شماره حساب موجود در سایت) با یکی از روش‌هایی که در انتهای همین اطلاعیه آمده است تماس گرفته تا لینک‌های دانلود برای شما در قسمت «حساب من_دانلودها» فعال شود.


جلسات کلاس این دوره‌ها در حال برگزاری می‌باشد. در جمعه‌ هر هفته فیلم‌ها در این وب سایت آپلود خواهد شد و خریداران این فیلم‌های آموزشی از دو مزیت زیر در طول دوره آموزش برخوردار می‌باشند.

  • شرکت کنندگان دوره آموزشی AVR و دوره آموزشی ARM پس از انجام مراحل فوق می‌توانند در هر زمان، با وارد شدن به حساب کاربری خود در بخش «حساب من_دانلودها» فیلم‌های آموزشی هریک از ده جلسه را دانلود کنند.
  • خریداران فیلم‌های این دوره‌های آموزشی، به کانال تلگرامی مربوط به شرکت کنندگان این دوره، دعوت شده و امکان ارتباط مستقیم با مدرس دوره را خواهند داشت (به این منظور پس از عضویت در کانال تلگرامی ما به آیدی مسئول ثبت نام پیام داده شود).

نکته‌ مهم:

تفاوت شرکت کنندگانی که از طریق این وب سایت در دوره‌ها شرکت کردند با دانش‌پذیرانی که از طریق سایت دانشکده در بازه‌ زمانی مربوطه ثبت نام کردند، در آزمون نهایی می‌باشد که به منظور تدبیری در نظر گرفته شده است. به این صورت که شرکت کنندگان در دوره مجازی که از طریق این وب سایت در این دوره‌ها شرکت کرده‌اند،در صورت تمایل، امکان حضور در آزمون پایان دوره با پرداخت هزینه‌ مجزا (درگاه ثبت نام و پرداخت هزینه‌ شرکت در آزمون، به مدت ده روز قبل از برگزاری آزمون در همین وب سایت قرار خواهد گرفت) که در بهمن ماه برگزار می گردد را دارند.

در سری جدید دوره ها، تمام مراحل ثبت نام در این وب سایت انجام می شود و دانش پذیران که از طریق این وب سایت در دوره ها شرکت می کنند نام آنها به منظور شرکت در آزمون به دانشکده اعلام خواهد شد.


امکان شرکت در این دوره ها به پایان رسیده است (حضوری و مجازی).


 راه های ارتباط با ما درباره این دوره آموزشی:

  1. شماره تماس:       ۰۲۱۴۴۵۲۶۵۷۴
  2. آیدی مسئول فروشگاه موجود در کانال تلگرامی وب سایت: 

[products ids=”267,268″]