U BOARD ir.

ورود به حساب کاربری
مرا بخاطر بسپار
گذرواژه را فراموش کرده اید؟
هنوز ثبت نام نکرده اید؟ تنها سه گزینه برای ثبت نام ثبت نام

U BOARD ir.

ثبت نام
ثبت نام
لطفا تمامی موارد خواسته شده را تکمیل نمایید لطفا ایمیل معتبر وارد نمایید لطفا گذرواژه را بیشتر از 6 کاراکتر وارد نمایید لطفا گذرواژه را مجددا بیشتر از 6 کاراکتر وارد نمایید
نحوۀ برگزاری آموزش های حضوری و مجازی در یوبرد

راهنمای تهیه کالا و خدمات

آموزش های حضوری
در آموزش های حضوری، دانشپذیران در محل برگزاری حضور داشته و معمولا این آموزش ها یک جلسۀ 4 ساعته در هفته هستند.

• تعامل بیشتر و بهتر
در آموزش های حضوری ممکن هست اتفاقات و خط و مشی هایی بوجود بیاید که در زندگی بسیاری از دانشپذیران تاثیرات بسیار مهمی داشته باشد.

• درک مطلب بهتر برای برخی از انواع شخصیت ها
برخی شخصیت ها تنها با استفاده از آموزش های حضوری، مطلب را بصورت تمام و کمال متوجه می شوند.

• حضور در جو کلاس یک عامل مهم در اهمیت به مطالب و در نتیجه درک مطلب
حضور در جو کلاس درس، و زمانی که برای رفتن تا آن مکان و ... صرف می شود، بصورت غیر مستقیم باعث اهمیت دادن بیشتر به مطالب و در نتیجه بازدهی بیشتر می شود.
آموزش های مجازی
از تابستان 1398 به بعد روال کار به این صورت می باشد که دانشپذیران در شنبۀ هر هفته ویدئوی آموزش را دریافت کرده و 6 روز بعد در روز جمعه، در کلاس آنلاین آن شرکت می کنند. در این روش دانشپذیران 6 روز برای مشاهده و انجام تمرینات ذکر شده زمان دارند. در روز جمعه مدرس آموزش در یک جلسه آنلاین ، جمع بندی را انجام داده و دانشپذیران سوالات خود را مطرح کرده و رفع اشکال می شوند.

• هزینۀ پایینتر نسبت به آموزش های حضوری
باتوجه به اینکه آموزش های حضوری، از تمامی جوانب هزینۀ برگزاری بیشتری نسبت به آموزش های مجازی دارند، در نتیجه هزینۀ تمام شدۀ آموزش های حضوری بیشتر از آموزش های مجازی است.

• عدم نیاز به حضور در محل کلاس
در آموزش های مجازی می توانیم در عین حال که بر روی میز کار خود در خانه یا محل کار هستیم، در کلاس نیز حضور داشته باشیم و همزمان با استاد هم تمرین ها و ... را انجام می دهیم.

• دسترسی های لازم مانند شرکت کنندگان آموزش های حضوری
باتوجه به نرم افزار قدرتمندی که در کلاس های مجازی یوبورد استفاده می شود، استاد و دانشپذیر می توانند دسترسی های خوبی را به کلاس داشته باشند. (پرسش و پاسخ سوال، اشتراک تصویر، صوت، متن و ... )

• کلاسهای آنلاین در زمانی که همه می توانند شرکت کنند
کلاس آنلاین یوبورد در روزهای جمعه درنظر گرفته شده است.این کار با این هدف انجام شده که تمامی دانشپذیران حتی کارمندان مشکلی با ساعت برگزاری آموزش نداشته باشند.

• فیلم های با کیفیت، پیوسته و هدفمند
بدون تردید و اغراق فیلم های آموزشی فعلی یوبورد را نمی توان با هیچیک از فیلم آموزشی به زبان فارسی مقایسه کرد. این فیلم های آموزشی حداقل 2 مرتبه ویرایش شده اند. بطور مثال فیلم آموزش AVR مقدماتی و متوسط، تا بهار 1398 پنج مرتبه ویرایش شده است. در این فیلم های آموزشی علاوه بر محتوی، به دانشپذیران خط و مشی داده شده، تمرینات جلسات بیان شده، تمرینات انجام شده توسط دانشپذیران بررسی شده و ... و در دسته بندی های منظم و هدفمند، خدمت دانشپذیران محترم ارائه می شوند.

باتوجه به فراهم بودن بستر آموزش های مجازی در کشور، یعنی وجود اینترنت حداقل 3G در تمامی نقاط کشور و نرم افزارهای کلاسهای آنلاین قدرتمد برای موبایل و کامپیوتر، استقبال دانشپذیران از آموزشهای مجازی نسبت به حضوری بیشتر است.
سوالات متداول در آموزش تابستان 98
آموزش های تابستان 98 تنها بصورت مجازی است؟
بله. باتوجه به استقبال از شیوۀ برگزاری کلاسهای مجازی و استفاده از نرم افزار Adobe Connect در کنار فیلم های آموزشی باکیفیت و هدفمند، تصمیم به این گرفته شده که در تابستان 98 آموزشها تنها بصورت مجازی برگزار شود. نحوه حضور در کلاسهای آنلاین یوبورد

در این آموزش فیلم دوره به دانشپذیران مجازی تعلق می گیرد؟
بله. در این سری از دوره ها، فیلم دوره ها به دانشپذیران مجازی تعلق خواهد گرفت. و برای دریافت فیلم آموزش، نیاز به پرداخت هزینۀ مجزا نیست.

آیا در این آموزش می بایست که حتما سخت افزار تهیه کنیم؟
خیر. سخت افزار مورد نیاز آموزش در جلسه ابتدایی معرفی خواهد شده و تهیۀ آن اختیاری است.
تاریخ آخرین بروز رسانی ۱۷ خرداد ۱۳۹۸