U BOARD ir.

ورود به حساب کاربری
مرا بخاطر بسپار
گذرواژه را فراموش کرده اید؟
هنوز ثبت نام نکرده اید؟ تنها سه گزینه برای ثبت نام ثبت نام

U BOARD ir.

ثبت نام
ثبت نام
لطفا تمامی موارد خواسته شده را تکمیل نمایید لطفا ایمیل معتبر وارد نمایید لطفا گذرواژه را بیشتر از 6 کاراکتر وارد نمایید لطفا گذرواژه را مجددا بیشتر از 6 کاراکتر وارد نمایید
آموزش میکروکنترلرها | آموزش میکروکنترلر AVR | آموزش میکروکنترلر ARM stm32f1

آموزش میکروکنترلرهای ARM سری STM32F1 پیشرفته

 مدرس  :   رضا اسدی   ویژگی   : ARM STM32 در بازار کار امروز
 نوع  :    فیلم + پشتیبانی آنلاین   تعداد دانشجو :    ۱۲۰۰ نفر
   تعداد جلسات :     ۸   هزینه آموزش :    ۲۵۰,۰۰۰  تومان

در آموزش میکروکنترلرهای ARM STM32 پیشرفته یوبرد در طول 8 جلسه که ترکیبی از فیلم آموزش میکروکنترلر ARM STM32 و کلاس آنلاین رفع اشکال است ، تئوری صحیح و سرفصل های پر کاربرد و نمونه کدهای عملیاتی برای میکروکنترلرهای STM32 سری F1 نوشته شده اند را بررسی می کنیم.

 

آموزش میکروکنترلرهای ARM سری STM32F1 مقدماتی و متوسط

 مدرس  :   رضا اسدی   ویژگی   : شروع حرفه ای ARM STM32
 نوع  :    فیلم + پشتیبانی آنلاین   تعداد دانشجو :    ۱۲۰۰ نفر
   تعداد جلسات :     ۸   هزینه آموزش :    ۲۱۰,۰۰۰  تومان

در آموزش میکروکنترلرهای ARM STM32 مقدماتی و متوسط یوبرد در طول 8 جلسه که ترکیبی از فیلم آموزش میکروکنترلر ARM STM32 و کلاس آنلاین رفع اشکال است ، تئوری صحیح و دقیق تمام سرفصل ها و نمونه کدهای متعدد عملیاتی که تمامی آنها با دو روش 1_ رجیستری و 2_ استفاده از کتابخانه های HAL برای میکروکنترلرهای STM32F1 نوشته شده اند را بررسی می کنیم. همچنین آموزش ها با میکروکنترلرهای دیگر بطور مثال میکروکنترلر LPC1768 مقایسه می شود.

 

آموزش میکروکنترلرهای AVR مقدماتی و متوسط

 مدرس  :   رضا اسدی   ویژگی   : شروع دنیای میکروکنترلرها
 نوع  :    فیلم + پشتیبانی آنلاین   تعداد دانشجو :    ۱۲۰۰ نفر
   تعداد جلسات :     ۸   هزینه آموزش :    ۲۱۰,۰۰۰  تومان

در آموزش میکروکنترلرهای AVR مقدماتی و متوسط در طول 8 جلسه که ترکیبی از فیلم آموزشی AVR و کلاس آنلاین رفع اشکال است ، تئوری صحیح و دقیق تمام سرفصل ها و نمونه کدهای متعدد عملیاتی در رابطه با میکروکنترلرهای AVR که تمامی نمونه کدهای آموزش با استفاده از دو نرم افزار CodeVision و همچنین Atmel Studio(بهترین نرم افزار در این زمینه) نوشته شده را بررسی می کنیم. همچنین در آموزش میکروکنترلرهای AVR مقدماتی و متوسط یوبرد ، سرفصل ها با میکروکنترلرهای دیگر بطور مثال میکروکنترلر  LPC1768 و میکروکنترلرهای ARM STM32 مقایسه می شود.

آموزش میکروکنترلرهای AVR پیشرفته

 مدرس  :   رضا اسدی   ویژگی   : آموزش AVR ویژه بازار کار
 نوع  :    فیلم + پشتیبانی آنلاین   تعداد دانشجو :    ۱۲۰۰ نفر
   تعداد جلسات :     ۷   هزینه آموزش :    ۲۵۰,۰۰۰  تومان

در آموزش میکروکنترلرهای AVR پیشرفته در طول 7 جلسه که ترکیبی از فیلم آموزشی AVR و کلاس آنلاین رفع اشکال است ، تئوری صحیح و دقیق تمام سرفصل ها و نمونه کدهای متعدد عملیاتی در رابطه با میکروکنترلرهای AVR در نرم افزار Atmel Studio(بهترین نرم افزار در این زمینه) را بررسی می کنیم. همچنین در آموزش میکروکنترلرهای AVR پیشرفته یوبرد ، سرفصل ها با میکروکنترلرهای دیگر بطور مثال میکروکنترلر  LPC1768 و میکروکنترلرهای ARM STM32 مقایسه می شود.

 

 

آموزش میکروکنترلرهای ARM LPC1768 مقدماتی و متوسط

 مدرس  :   رضا اسدی   ویژگی   : شروع دنیای ARM LPC1768
 نوع  :    فیلم + پشتیبانی آنلاین   تعداد دانشجو :    ۱۲۰۰ نفر
   تعداد جلسات :     ۸   هزینه آموزش :    ۲۱۰,۰۰۰  تومان

در آموزش میکروکنترلرهای ARM LPC1768 مقدماتی و متوسط یوبرد در طول 8 جلسه که ترکیبی از فیلم آموزش میکروکنترلر ARM LPC1768 و کلاس آنلاین رفع اشکال است ، تئوری صحیح و دقیق تمام سرفصل ها و نمونه کدهای متعدد عملیاتی که با دو روش 1_ رجیستری و 2_ استفاده از کتابخانه های CMSIS برای میکروکنترلر LPC1768 نوشته شده اند را بررسی می کنیم. همچنین آموزش ها با میکروکنترلرهای دیگر بطور مثال میکروکنترلرهای STM32 مقایسه می شود.

سوالات متداول

 • چهارچوب آموزشهای نوع « فیلم به همراه پشتیبانی آنلاین » در یوبرد چگونه است؟

  پس از تهیۀ آموزش، فیلم آن به حساب کاربری شما افزوده شده و از اولین جمعه میتوانید در کلاسهای آنلاین جمعه ساعت 09:30 الی 10:30 و همچنین ساعت 15:30 الی 16:30 به مدت 3 ماه شرکت بفرمایید.

 • مدت زمان و تاریخ پشتیبانی در آموزشهای نوع « فیلم به همراه پشتیبانی آنلاین » چگونه است؟

  روزهای جمعه هر هفته ساعت 09:30 الی 10:30 و همچنین ساعت 15:30 الی 16:30 انجام می شود. می توانید در هریک از این ساعات یا هر دوی این ساعات شرکت بفرمایید.

 • آیا بلافاصله پس از تهیه آموزشهای نوع « فیلم به همراه پشتیبانی آنلاین » ، کل فیلم های آن در حساب کاربری قرار می گیرد؟

  بله. اگر پرداخت را با استفاده از درگاه بانکی انجام دهید، بلافاصله پس از پرداخت، فیلمها در حساب کاربری شما قرار می گیرد. اگر پرداخت را با استفاده از پرداخت کارت به کارت انجام دهید و اطلاعات کارت به کارت را در سایت وارد کنید، پس از تایید ادمین، فیلم ها در حساب کاربری شما قرار خواهد گرفت.

 • کیفیت فیلم های آموزشی و بطور کلی آموزشهای نوع « فیلم به همراه پشتیبانی آنلاین » چگونه است؟

  تعریف ما از کیفیت در آموزش های یوبرد « سرفصل های خوب و انتقال تمام و کمال این سرفصل ها» است. ویرایشهای بسیاری بر روی فیلم های آموزشی یوبرد اعمال شده است. ریز جزییات سرفصل ها نیز برای هر آموزش وجود دارد. همچنین چنانچه در فیلمها سوالی وجود داشته باشد، در کلاسهای روز جمعه پاسخ داده خواهد شد. با این روش میتوانیم بگوییم که در آموزش های یوبرد، مطالب بصورت تمام و کمال منتقل می شوند.

 • چه تضمینی بابت کیفیت آموزشهای نوع « فیلم به همراه پشتیبانی آنلاین » وجود دارد؟

  تعریف ما از کیفیت در آموزش های یوبرد « سرفصل های خوب و انتقال تمام و کمال این سرفصل ها» است. ریز جزییات سرفصل های هر آموزش یوبرد در قسمت تعریف آن آموزش وجود دارد. از طرفی اگر سوالی در فیلم ها وجود داشت در کلاسهای آنلاین روزهای جمعه به مدت 3 ماه پاسخ داده می شود. در نتیجه در این چهارچوب ما تضمین می دهیم که مطالبی که در سرفصل ها گفته شده بصورت تمام و کمال منتقل می شود.

 • در آموزشهای نوع « فیلم به همراه پشتیبانی آنلاین » چگونه در کلاسهای آنلاین پشتیبانی شرکت کنیم؟

  با استفاده از نرم افزار Adobe Connect می توان در کلاسهای آنلاین پشتیبانی یوبرد شرکت کرد. در ویدیوی زیر نحوۀ حضور در کلاسها آنلاین یوبرد تشریح شده است.