U BOARD ir.

ورود به حساب کاربری
مرا بخاطر بسپار
گذرواژه را فراموش کرده اید؟
هنوز ثبت نام نکرده اید؟ تنها سه گزینه برای ثبت نام ثبت نام

U BOARD ir.

ثبت نام
ثبت نام
لطفا تمامی موارد خواسته شده را تکمیل نمایید لطفا ایمیل معتبر وارد نمایید لطفا گذرواژه را بیشتر از 6 کاراکتر وارد نمایید لطفا گذرواژه را مجددا بیشتر از 6 کاراکتر وارد نمایید
آموزش میکروکنترلرها | آموزش میکروکنترلر AVR | آموزش میکروکنترلر ARM stm32f1

آموزش اندروید Android مقدماتی

 مدرس  :   نیما محدث   ویژگی   : شروع دنیای اندروید Android
 نوع  :    فیلم + پشتیبانی آنلاین   تعداد دانشجو :    ۱۲۰۰ نفر
   تعداد جلسات :     ۸   هزینه آموزش :    ۸۵,۰۰۰  تومان

در آموزش اندروید Android مقدماتی یوبرد در طول 8 جلسه بصورت فیلم آموزشی اندروید ، دنیای اندروید به زبانی ساده برای مخاطبین برق و الکترونیک توسط مهندس نیما محدث فعال در زمینۀ کنترل محصولات الکترونیکی با استفاده از اپلیکیشن های اندروید را شروع می کنیم.

آموزش جامع PLC LOGO زیمنس

 مدرس  :   روح الله احمدی   ویژگی   : جامع و ویژه بازار کار
 نوع  :    فیلم آموزشی   تعداد دانشجو :    ۱۲۰۰ نفر
   تعداد جلسات :     ۱۱   هزینه آموزش :    ۲۵۰,۰۰۰  تومان

در آموزش جامع PLC LOGO زیمنس یوبرد در طول 11 جلسه بصورت فیلم آموزش لوگو زیمنس ، تمامی مطالب مورد نیاز از معرفی PLC LOGO تا مباحث پیشرفتۀ کاربردی همچون کنترلر PI، مانیتورینگ LOGO و DATA Logging، آشنایی با مفاهیم شبکه و نحوه شبکه‌کردن PLC LOGO بصورت پروژه محور مورد بررسی قرار گرفته است.

سوالات متداول

 • چهارچوب آموزشهای نوع « فیلم به همراه پشتیبانی آنلاین » در یوبرد چگونه است؟

  پس از تهیۀ آموزش، فیلم آن به حساب کاربری شما افزوده شده و از اولین جمعه میتوانید در کلاسهای آنلاین جمعه ساعت 09:30 الی 10:30 و همچنین ساعت 15:30 الی 16:30 به مدت 3 ماه شرکت بفرمایید.

 • مدت زمان و تاریخ پشتیبانی در آموزشهای نوع « فیلم به همراه پشتیبانی آنلاین » چگونه است؟

  روزهای جمعه هر هفته ساعت 09:30 الی 10:30 و همچنین ساعت 15:30 الی 16:30 انجام می شود. می توانید در هریک از این ساعات یا هر دوی این ساعات شرکت بفرمایید.

 • آیا بلافاصله پس از تهیه آموزشهای نوع « فیلم به همراه پشتیبانی آنلاین » ، کل فیلم های آن در حساب کاربری قرار می گیرد؟

  بله. اگر پرداخت را با استفاده از درگاه بانکی انجام دهید، بلافاصله پس از پرداخت، فیلمها در حساب کاربری شما قرار می گیرد. اگر پرداخت را با استفاده از پرداخت کارت به کارت انجام دهید و اطلاعات کارت به کارت را در سایت وارد کنید، پس از تایید ادمین، فیلم ها در حساب کاربری شما قرار خواهد گرفت.

 • کیفیت فیلم های آموزشی و بطور کلی آموزشهای نوع « فیلم به همراه پشتیبانی آنلاین » چگونه است؟

  تعریف ما از کیفیت در آموزش های یوبرد « سرفصل های خوب و انتقال تمام و کمال این سرفصل ها» است. ویرایشهای بسیاری بر روی فیلم های آموزشی یوبرد اعمال شده است. ریز جزییات سرفصل ها نیز برای هر آموزش وجود دارد. همچنین چنانچه در فیلمها سوالی وجود داشته باشد، در کلاسهای روز جمعه پاسخ داده خواهد شد. با این روش میتوانیم بگوییم که در آموزش های یوبرد، مطالب بصورت تمام و کمال منتقل می شوند.

 • چه تضمینی بابت کیفیت آموزشهای نوع « فیلم به همراه پشتیبانی آنلاین » وجود دارد؟

  تعریف ما از کیفیت در آموزش های یوبرد « سرفصل های خوب و انتقال تمام و کمال این سرفصل ها» است. ریز جزییات سرفصل های هر آموزش یوبرد در قسمت تعریف آن آموزش وجود دارد. از طرفی اگر سوالی در فیلم ها وجود داشت در کلاسهای آنلاین روزهای جمعه به مدت 3 ماه پاسخ داده می شود. در نتیجه در این چهارچوب ما تضمین می دهیم که مطالبی که در سرفصل ها گفته شده بصورت تمام و کمال منتقل می شود.

 • در آموزشهای نوع « فیلم به همراه پشتیبانی آنلاین » چگونه در کلاسهای آنلاین پشتیبانی شرکت کنیم؟

  با استفاده از نرم افزار Adobe Connect می توان در کلاسهای آنلاین پشتیبانی یوبرد شرکت کرد. در ویدیوی زیر نحوۀ حضور در کلاسها آنلاین یوبرد تشریح شده است.