U BOARD ir.

ورود به حساب کاربری
مرا بخاطر بسپار
گذرواژه را فراموش کرده اید؟
هنوز ثبت نام نکرده اید؟ تنها سه گزینه برای ثبت نام ثبت نام

U BOARD ir.

ثبت نام
ثبت نام
لطفا تمامی موارد خواسته شده را تکمیل نمایید لطفا ایمیل معتبر وارد نمایید لطفا گذرواژه را بیشتر از 6 کاراکتر وارد نمایید لطفا گذرواژه را مجددا بیشتر از 6 کاراکتر وارد نمایید
آموزش میکروکنترلرها | آموزش میکروکنترلر AVR | آموزش میکروکنترلر ARM stm32f1

آموزش طراحی برد مدار چاپی PCB قابل اعتماد

 مدرس  :   رضا اسدی   ویژگی   : طراحی PCB قابل اعتماد
 نوع  :    فیلم + پشتیبانی آنلاین   تعداد دانشجو :    ۱۲۰۰ نفر
   تعداد جلسات :     ۵   هزینه آموزش :    ۱۶۰,۰۰۰  تومان

در آموزش طراحی برد مدار چاپی PCB قابل اعتماد یوبرد در طول 5 جلسه که ترکیبی از ترکیب فیلم آموزشی طراحی مدار چاپی PCB به زبان فارسی و کلاس آنلاین رفع اشکال است ، هرآنچه برای طراحی یک سخت افزار برد مدار چاپی PCB میکروکنترلری قابل اعتماد نیاز داریم ، طراحی بدون ایراد و صفر تا صد 2 برد پرکاربرد را بررسی خواهیم کرد.

آموزش طراحی برد مدار چاپی PCB در نرم افزار آلتیوم دیزاینر Altium Designer مقدماتی و متوسط

 مدرس  :   رضا اسدی   ویژگی   : شروع دنیای طراحی PCB
 نوع  :    فیلم + پشتیبانی آنلاین   تعداد دانشجو :    ۱۲۰۰ نفر
   تعداد جلسات :     ۸   هزینه آموزش :    ۲۱۰,۰۰۰  تومان

در آموزش طراحی برد مدار چاپی PCB در نرم افزار آلتیوم دیزاینر Altium Designer مقدماتی و متوسط  یوبرد در طول 8 جلسه که ترکیبی از فیلم آموزشی نرم افزار آلتیوم دیزاینر و کلاس آنلاین رفع اشکال است ، هرآنچه نیاز داریم تا شروع به طراحی بردهای دولایه در نرم افزار Altium Designer کنیم را بررسی می کنیم. در این راستا از قابلیت های مهم نرم افزار Altium Designer که باعث افزایش سرعت و طراحی اصولی می شود بهره می بریم. نکات و دیدگاه مهم در رابطه با استفاده از قسمت های مختلف را بررسی می کنیم. همچنین پروژه های شخصی دانشپذیران در این آموزش بررسی می شود.

اگر به تاریخچۀ طراحی PCB نگاهی کنیم می بینیم که با پیشرفت علم الکترونیک ، نیازمند بستر برد مدارچاپی PCB متناسب با این پیشرفته تکنولوژی هستیم. با افزایش فرکانس کاری قطعات ، کاهش سایز قطعات و System On a Chip و مفاهیم Signal Integrity و Power Integrity طراحی PCB برای سیستم های الکترونیکی بر لبۀ تکنولوژی امروز نیازمند اشراف بر جوانب مختلف طراحی PCB هستیم. اشراف بر این جوانب با تنها یک آموزش محقق نمی شود. از این رو یوبرد طراحی برد مدار چاپی PCB را به چند مرحله برای رسیدن به این هدف تقسیم کرده است.

سوالات متداول

 • چهارچوب آموزشهای نوع « فیلم به همراه پشتیبانی آنلاین » در یوبرد چگونه است؟

  پس از تهیۀ آموزش، فیلم آن به حساب کاربری شما افزوده شده و از اولین جمعه میتوانید در کلاسهای آنلاین جمعه ساعت 09:30 الی 10:30 و همچنین ساعت 15:30 الی 16:30 به مدت 3 ماه شرکت بفرمایید.

 • مدت زمان و تاریخ پشتیبانی در آموزشهای نوع « فیلم به همراه پشتیبانی آنلاین » چگونه است؟

  روزهای جمعه هر هفته ساعت 09:30 الی 10:30 و همچنین ساعت 15:30 الی 16:30 انجام می شود. می توانید در هریک از این ساعات یا هر دوی این ساعات شرکت بفرمایید.

 • آیا بلافاصله پس از تهیه آموزشهای نوع « فیلم به همراه پشتیبانی آنلاین » ، کل فیلم های آن در حساب کاربری قرار می گیرد؟

  بله. اگر پرداخت را با استفاده از درگاه بانکی انجام دهید، بلافاصله پس از پرداخت، فیلمها در حساب کاربری شما قرار می گیرد. اگر پرداخت را با استفاده از پرداخت کارت به کارت انجام دهید و اطلاعات کارت به کارت را در سایت وارد کنید، پس از تایید ادمین، فیلم ها در حساب کاربری شما قرار خواهد گرفت.

 • کیفیت فیلم های آموزشی و بطور کلی آموزشهای نوع « فیلم به همراه پشتیبانی آنلاین » چگونه است؟

  تعریف ما از کیفیت در آموزش های یوبرد « سرفصل های خوب و انتقال تمام و کمال این سرفصل ها» است. ویرایشهای بسیاری بر روی فیلم های آموزشی یوبرد اعمال شده است. ریز جزییات سرفصل ها نیز برای هر آموزش وجود دارد. همچنین چنانچه در فیلمها سوالی وجود داشته باشد، در کلاسهای روز جمعه پاسخ داده خواهد شد. با این روش میتوانیم بگوییم که در آموزش های یوبرد، مطالب بصورت تمام و کمال منتقل می شوند.

 • چه تضمینی بابت کیفیت آموزشهای نوع « فیلم به همراه پشتیبانی آنلاین » وجود دارد؟

  تعریف ما از کیفیت در آموزش های یوبرد « سرفصل های خوب و انتقال تمام و کمال این سرفصل ها» است. ریز جزییات سرفصل های هر آموزش یوبرد در قسمت تعریف آن آموزش وجود دارد. از طرفی اگر سوالی در فیلم ها وجود داشت در کلاسهای آنلاین روزهای جمعه به مدت 3 ماه پاسخ داده می شود. در نتیجه در این چهارچوب ما تضمین می دهیم که مطالبی که در سرفصل ها گفته شده بصورت تمام و کمال منتقل می شود.

 • در آموزشهای نوع « فیلم به همراه پشتیبانی آنلاین » چگونه در کلاسهای آنلاین پشتیبانی شرکت کنیم؟

  با استفاده از نرم افزار Adobe Connect می توان در کلاسهای آنلاین پشتیبانی یوبرد شرکت کرد. در ویدیوی زیر نحوۀ حضور در کلاسها آنلاین یوبرد تشریح شده است.