U BOARD ir.

ورود به حساب کاربری
مرا بخاطر بسپار
گذرواژه را فراموش کرده اید؟
هنوز ثبت نام نکرده اید؟ تنها سه گزینه برای ثبت نام ثبت نام

U BOARD ir.

ثبت نام
ثبت نام
لطفا تمامی موارد خواسته شده را تکمیل نمایید لطفا ایمیل معتبر وارد نمایید لطفا گذرواژه را بیشتر از 6 کاراکتر وارد نمایید لطفا گذرواژه را مجددا بیشتر از 6 کاراکتر وارد نمایید
چهارچوب آموزش یوبرد

چهارچوب آموزش یوبرد

آموزش در یوبورد
هزینۀ آموزش
سعی می شود که حداقل هزینۀ ممکن برای قسمت آموزش درنظر گرفته شود. پرداخت کل این هزینه می بایست که قبل از شروع آموزش انجام شود. تقسیط هزینۀ آموزش تنها در حالت های خاص و در صورت مشکل مالی دانشپذیر انجام خواهد شد.

عودت وجه آموزش
درصورت درخواست عودت وجه آموزش برای آموزش هایی با بیشتر از 3 جلسه، تا 48 ساعت قبل از شروع آموزش، وجه به صورت کامل، تا 24 ساعت قبل از شروع آموزش، 20% وجه آموزش کسر، بعد از گذشتن اولین جلسه آموزش، 50% وجه آموزش کسر و بعد از برگزاری دومین جلسه آموزش، به هیچ عنوان هیچ وجهی عودت نخواهد شد.
درصورت درخواست عودت وجه آموزش برای آموزش هایی با کمتر از 3 جلسه، تا 48 ساعت قبل از شروع آموزش، وجه به صورت کامل، تا 24 ساعت قبل از شروع آموزش، 20% وجه آموزش کسر و بعد از برگزاری اولین جلسه آموزش، به هیچ عنوان هیچ وجهی عودت نخواهد شد.

کیفیت آموزش
کیفیت پایین خدمات ارائه شده، از جمله آموزش های آموزشی، نه تنها باعث عدم رضایت شما بلکه عدم رضایت ما خواهد شد. لذا تلاش ما ارائۀ آموزش های آموزشی باکیفیت می باشد. درعین حال کیفیت امری نسبی بوده و برای جلوگیری از سوء تفاهم در این مورد، تعریف خود از کیفیت در مورد آموزش های آموزشی ارائه شده را به این صورت ارائه می کنیم. «چنانچه تمامی آنچه توافق شده انجام شود، آموزش کیفیت موردنظر را داشته است.» لذا به این نکته بخصوص در هنگام ثبت دورۀ آموزشی در قسمت «چه می خواهی بیاموری» توجه بفرمایید.

نحوۀ شرکت و تفاوت آموزش های حضوری و مجازی
این مورد در دو لینک زیر ارائه شده اند.
https://www.aparat.com/v/lfQto
https://www.uboard.ir/edu/howtohold

اطلاع رسانی آموزش ها پس از ثبت نام
کلاسها در تاریخ و ساعات مقرر آغاز خواهد شد. اطلاع رسانی ها از طریق ایمیل شرکت کنندگان و کانال تلگرامی یوبورد انجام خواهد شد.
دوره ها و کارگاه های آموزشی
مراحل ثبت نام در آموزش ها و کارگاه های آموزشی همانند تهیۀ یک محصول بوده که در لینک « راهنمای تهیۀ محصول و خدمات » ارائه شده است.
آموزش ها و کارگاهی های آموزشی که در این قسمت قرار میگیرند بصورت عمومی و نه خصوصی می باشند. و هر دورۀ آموزشی در این قسمت ممکن است قبل از شروع و یا در جلسات میانی آموزش تعویق داشته باشد. این امر را در نظر داشته و درصورتی که در محدودیت زمانی و یا دیگر محدودیت ها هستید، پیشنهاد می شود در آموزش های عمومی شرکت نکرده و سفارش دورۀ خصوصی با محدودیت های خود را ثبت بفرمایید.
فیلم های آموزش
مراحل تهیۀ یک ویدئوی آموزشی همانند تهیۀ دیگر محصولات بوده که در لینک « راهنمای تهیۀ محصول و خدمات » ارائه شده است.
پس از تهیۀ فیلم های آموزشی، نحوۀ دسترسی به آن ها می تواند به صورت دانلودی یا در لوح فشرده باشد. این مورد در هنگام ثبت سفارش، توسط کاربر تعیین می شود. درصورت درخواست یک ویدئوی آموزشی در لوح فشرده، مشمول پرداخت هزینۀ تکثیر و هزینۀ ارسال می شود.
چه می خواهی بیاموزی
در زمان ثبت دورۀ آموزشی، تمامی محدودیت ها، جزئیات سرفصل ها و تمامی دیگر مواردی که مدنظر دارید، حتی مواردی که تصور می کنید بدیهی بوده و نیاز به توضیح ندارد، را ذکر بفرمایید. بدیهی است که ما تنها خود را در انجام آنچه توافق شده متعهد می دانیم. بطور مثال در زمانی که شما آموزش ای با سرفصل اختصاصی را درخواست می کنید و در سرفصل های آن صحبتی از پروژه های انجام شده نمی کنید، ما این سرفصل ها را بدون انجام پروژه درنظر گرفته و تمامی موارد از جمله زمان آموزش، تعداد جلسات، هزینۀ آموزش و ... را بر مبنی آن درنظر می گیریم. البته ما نیز در مکاتبات سعی بر شفاف سازی هرچه بیشتر این مطالب را داریم.

مراحل ثبت تا اجرای آموزش در چه میخواهی بیاموزی
• سفارش خود را به نحو صحیح و با اهمیت به گزینه ها ثبت بفرمایید.
• پس از بررسی توسط سایت، نتیجه در حساب کاربری شما اطلاع رسانی خواهد شد.
• تا رسیدن به خواسته، پرسش و پاسخ در رابطه با موضوع از طریق حساب کاربری انجام می شود.
• پس از مراحل فوق، چهارچوب آموزش از جمله زمان برگزاری، سرفصل های نهایی، تعداد جلسات، هزینۀ آموزش و ... مشخص شده و آموزش آغاز می شود.
حقوق مادی و معنوی استفاده از آموزش های یوبورد
ارائۀ ویدئو و دورۀ آموزشی امری دشوار است. زمان بسیار و هزینه از جانب یک مجموعه صرف می شود تا یک ویدئو یا دورۀ آموزشی ارائه شود. شاید 100 برابر زمانی که یک دانشپذیر صرف آموختن مبحث می کند، توسط یک مجموعه صرف ارائۀ آن ویدئو و یا دورۀ آموزشی می شود.
اعتماد ما به مخاطبین در پاسخ به اعتماد آنها به ما می باشد. همانطور که می دانید انتشار مطالب ارائه شده در ویدئوها و آموزش های آموزشی از نظر حقوقی و شرعی صحیح نمی باشد. لذا از اینکه با رعایت حقوق مولف، ما را در مسیر تولید مداوم فیلم های آموزشی با کیفیت یاری می فرمایید، متشکریم.
تاریخ آخرین بروز رسانی ۱۷ خرداد ۱۳۹۸