U BOARD ir.

ورود به حساب کاربری
مرا بخاطر بسپار
گذرواژه را فراموش کرده اید؟
هنوز ثبت نام نکرده اید؟ تنها سه گزینه برای ثبت نام ثبت نام

U BOARD ir.

ثبت نام
ثبت نام
لطفا تمامی موارد خواسته شده را تکمیل نمایید لطفا ایمیل معتبر وارد نمایید لطفا گذرواژه را بیشتر از 6 کاراکتر وارد نمایید لطفا گذرواژه را مجددا بیشتر از 6 کاراکتر وارد نمایید
خدمات قبل و پس از فروش

خدمات قبل و پس از فروش

خدمات قبل از فروش
در تعریف محصول سعی بر این بوده که توضیحات کاملی از جوانب مختلف آورده شود. در عین حال می توان قبل از تهیه، سوال را از طریق قسمت پرسش و پاسخ مربوط به آن محصول مطرح بفرمایید.
خدمات پس از فروش
یکی از مشکلات استفاده از بسیاری از محصولات خارجی، عدم دسترسی به پشتیبانی آنها می باشد. عدم کارکرد مطلوب و یا بطور کلی عدم کارکرد بسیاری از محصولات خارجی و رفع نشدن مشکل بدلیل وجود نداشتن پشتیبانی، برای اکثر افراد در زمینه های مختلف پیش آمده است. محصولات بسیاری وجود دارد که حتی هیچ نام و نشانی بر روی آنها ذکر نشده و شرکت سازنده آنها مشخص نیست و بسیاری از افراد به دلیل ارزان بودن قیمت آنها پس از تهیه، مشکلات آنها را متوجه خواهند شد. از مزایای محصولات یوبورد، پشتیبانی و مشاوره‌ قبل و بعد از تهیۀ کالا و خدمات می‌باشد که در ادامه قصد داریم شما را با این خدمات آشنا کنیم.

خدمات پس از فروش برای هر کالا متفاوت بوده و برای هر محصول در صفحۀ تعریف آن ارائه شده است. در ادامه قصد معرفی آنها را داریم.

گارانتی مادام العمر
این ضمانت نامه شامل کالاهای فیزیکی می شود. درصورت بروز مشکل در محصولات مشمول این ضمانت نامه، درکمتر از یک هفته پس از تحویل آن، می توان به منظور تعویض، آن را برای فروشگاه ارسال کرد. پس از آن به صورت دائمی در صورت بروز مشکل، به منظور رفع عیب می توان محصول را مرجوع کرد. درصورتی که مشکل بدون جایگذاری قطعه رفع شود، هزینه ای دریافت نشده و درصورتی که مشکل با استفاده از تعویض قطعه رفع شود تنها هزینۀ قطعه لحاظ خواهد شد.

24 ساعت مهلت تست
این ضمانت نامه شامل برخی کالاهای فیزیکی که عمدتاً تجهیزات جانبی هستند، می شود. این خدمت به منظور ضمانت کیفیت و آرامش خریداران در رابطه با این سری از کالاهای عرضه شده در یوبورد، تدارک دیده شده است. در صورت بروز مشکل در مدت 24 ساعت پس از تحویل، می توان کالا را به منظور تعویض مرجوع کرد.

قابلیت ارتقا
از آنجا که به روز بودن تجهیزات ساخته شده از اهداف ما است، این قابلیت به منظور ارتقای محصول به ورژن بالاتر با پرداخت تفاوت هزینه در نظر گرفته شده است. کاربرانی که محصولاتی با قابلیت ارتقا خریداری نموده‌اند، می‌توانند در هر زمان محصول خود را تحویل داده و با پرداخت تفاوت هزینه، ورژن بالاتر را دریافت بفرمایند.
تاریخ آخرین بروز رسانی ۱۷ خرداد ۱۳۹۸