پاسخ درخواست پروژه

یک برد دارم که عکس اون رو خدمتتون ارسال کردم، میخوام به جای قطعات دیپ از …

سلام وقت بخیر.
خودتان انتخاب قطعات SMD معادل را انجام داده اید؟ یا می خواهید ما انتخاب قطعات را انجام دهیم؟ درصورت نیاز به انتخاب قطعات باتوجه به این که برد شما در چه صنعتی استفاده می شود، دقت آنها چقدر هست و … ممکن هست کار زمانبری شود و در نتیجه هزینه انجام این کار بالاتر رود و ترجیحا خود شما انتخاب قطعات را انجام دهید بهتر هست.
شما صرفا فایل PCB جدید را از ما می خواهید؟ چاپ و مونتاژ آن را خودتان انجام می دهید؟ اگر قرار است ما انجام دهیم، نیاز دارید چه تعداد از آنها ساخته و مونتاژ شود؟
هر جزئیات دیگری را که فکر می کنید گفتن آن نیاز است، لطفا بفرمایید. چرا که هر آنچه ذکر نشود ممکن است ما آن را در نظر نگیریم.
همچنین به طور کلی انجام پروژه هایی در چنین مقیاس کوچکی توسط ما برای شما صرفه اقتصادی نخواهد داشت. و به طور کلی پیشنهاد می شود که درصورتی که کم بودن هزینه طراحی برای شما اهمیت دارد، یا خودتان انجام دهید یا به مجموعه دیگری بسپارید.
تشکر از همراهی شما.

پاسخ درخواست پروژه

مداری میخواهم که با آن بتوانم برق میکرو را خاموش کنم. میکرو خاموش میشود و …

سلام وقت بخیر.
نیاز شما با استفاده کتابخانه های آردوینو قابل پیاده سازی نیست اما با مقدار دهی مستقیم به رجیسترها قابل انجام است. برای انجام پروژه ابتدا نیاز داریم که سوالات زیر را پاسخ دهید:
میخواهید ما صرفا یک نمونه کد با مقدار دهی مستقیم به رجیسترها در آردوینو برای شما بفرستید که میکرو در حالت کاهش مصرف توان رود و خارج شود و خودتان موارد این نمونه کد، را به پروژه خودتان منتقل کنید. در این حالت ممکن هست در انتقال مشکلاتی وجود داشته باشد؟ میتوانید مشکلات احتمالی را خودتان حل کنید؟ یا اینکه بطور کلی میخواهید کلا شما فایل پروژه خودتان را برای ما ارسال کنید و ما قابلیت کاهش مصرف توان را به آن اضافه کنیم و خدمتتان ارسال کنیم که این مشکلات را نداشته باشید؟ در این حالت اگر شما از سخت افزار خاصی استفاده میکنید و یا اینکه سخت افزاری که ما آن را نداشته باشیم، باید سخت افزار را هم برای انجام پروژه برای ما ارسال بفرمایید.
مورد بعد اینکه شما فرمودید که میخواهید یک تایم مشخص در حالت SLEEP باشد و بعد خارج شود. این تایم مشخص یک تایم همیشه ثابت است یا ممکن است مثلا یک مرتبه یک ثانیه باشد، یک مرتبه دو ثانیه و … ؟ یا اینکه مثلا اگر کاربر 20 ثانیه هیچ کلیدی را نزد، میکرو وارد حالت SLEEP شود و وقتی که یک کلید خاص را زد میکرو از حالت SLEEP خارج شود؟
تشکر از همراهی شما.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 4 دقیقه است