U BOARD ir.

ورود به حساب کاربری
مرا بخاطر بسپار
گذرواژه را فراموش کرده اید؟
هنوز ثبت نام نکرده اید؟ تنها سه گزینه برای ثبت نام ثبت نام

U BOARD ir.

ثبت نام
ثبت نام
لطفا تمامی موارد خواسته شده را تکمیل نمایید لطفا ایمیل معتبر وارد نمایید لطفا گذرواژه را بیشتر از 6 کاراکتر وارد نمایید لطفا گذرواژه را مجددا بیشتر از 6 کاراکتر وارد نمایید
درباره یوبرد

درباره ما

معرفی
یوبورد در یک جمله: « طراح تخصصی برق و الکترونیک» ایدۀ یوبورد با هدف بومی سازی تجهیزات آزمایشگاهی دانشکده های برق و الکترونیک در کشور از سال 1393. به وجود آمد. گسترش فعالیت، با برگزاری دوره های آموزشی برق و الکترونیک با همکاری دانشکدۀ صنعت هواپیمایی کشوری و چند مرکز دیگر، افتخار بزرگی بود. در سیر پروراندن ایدۀ یوبورد، سایت و چهارچوب آن سه مرتبه دستخوش تغییر چهره شد. یک ویژگی دیگر که از ابتدا برای یوبورد درنظر بود، حداکثر قابلیت تعامل کاربران با سایت به حدی که بتوان این وب سایت را وب سایت کاربران دانست ، بوده است. در چهرۀ نهایی یوبورد، شاهد پوشش تمامی جوانب برق و الکترونیک هستیم. کیفیت و ارتقای آن تا جایگاهی فراتر از مرزها سرلوحۀ همیشگی بوده است.

فعالان در زمینۀ مرتبط برق و الکترونیک، یوبورد را وب سایت خود دانسته و از آنان برای خود اشتغالی و کسب درآمد با ارائۀ کالا، خدمات و مهارت خود، از طریق این وب سایت صمیمانه دعوت می شود. (می توانید با استفاده از ارسال پیام در حساب کاربری خود اقدام بفرمایید.)


و اما چرا Uboard؟
University Board یا Your Board ؟!

این اختصار، با هدف گنجاندن دو معنی در آن درنظر گرفته شده است. معنی «بومی سازی تجهیزات آزمایشگاهی دانشکده های برق و الکترونیک» را به University Board و معنی «وب سایتی برای کاربران » را می توان به Your Board تعبیر کرد. حتماً درنظر دارید که در هر دو حالت معنی واقعی عبارات لاتین با معنی موردنظر ما متفاوت است.
فروشگاه
درحال حاضر تنها محصولات یوبورد را در فروشگاه یوبورد می توانیم ببینیم. در قدم بعد که در آینده ای نزدیک برداشته خواهد شد، هدف ارائۀ طیف وسیعی از قطعات و کالاهای برق و الکترونیک و همچنین همکاری با تولید کنندگان و واردکنندگان برق و الکترونیک می باشد. در راستای انجام این هدف به نحوی صحیح و متفاوت هستیم.
محصولات یوبورد
در طراحی تمامی محصولات یوبورد، همواره تولید نسل جدیدی از محصولات قابل رقابت با محصولات خارجی درنظر است. در طراحی سعی بر این داریم که محصولات هر عنوانی را که به خود می گیرند، آن عنوان به صورت تمام و کمال در طراحی لحاظ شده باشد. در طراحی به جزئیات توجه بسیاری می شود و تنها پارامتری که در زمان طراحی مدنظر نیست، تعجیل در ساخت محصول می باشد. چنانچه به دقت به ویژگی های محصولات توجه بفرمایید، متوجه خواهید شد که بدون اغراق اکثر محصولات یوبورد در زمینه طراحی شده از جامع ترین محصولات در دنیا می باشند. همچنین همیشه سعی بر بروز نگه داشتن محصولات و خدمات داریم. توضیحات بیشتر در رابطه با هر محصول در صفحۀ تعریف آن ارائه شده است.
آموزش
دومین زمینۀ فعالیت یوبورد « آموزش » است. یوبورد به عنوان مجری برگزاری دوره های جامع میکروکنترلری دانشکده صنعت هواپیمایی کشوری (AVR و LPC)، فعالیت در این زمینه را آغاز کرد. در ادامۀ این مسیر، دوره های آموزشی حضوری و مجازی با همکاری با مراکز محدود دیگر برگزار شده است. این موضوع که « هیچ شخصی به دلیل هزینۀ آموزش ها از شرکت در آنها باز نماند »، از مهمترین اهداف دوره های برگزار شده بوده است. به همین دلیل برخی آموزش ها با هزینه ای درحد رایگان و برخی دیگر با هزینه ای بسیار پایین تر از دیگر مراکز برگزار شده اند. باتوجه به اینکه کیفیت و ارتقای آن و از طرفی نوآوری، سرلوحۀ همیشگی است، برخی از آموزش ها با هدف تحولی در سطح دانش برق و الکترونیک در کشور برای اولین بار برگزار شده اند. در چهرۀ نهایی یوبورد، قسمت « آموزش »، به سه قسمت « دوره ها و کارگاه ها » ، « فیلم ها » و « چه می خواهی بیاموزی » تقسیم شده است.
نوآوری قسمت « آموزش »، سربرگ « چه می خواهی بیاموزی » است. توضیحات بیشتر در رابطه با این سربرگ، در درقسمت مربوطه ارائه شده است.
الکتروسل
الکتروسل درگاهی است که می توان فروش وسایلی را که یک زمان تهیه کرده و دیگر نیازی به آنها نیست، در آن ارئه داد و از طرفی می توان وسایلی دست دوم را با قیمت مناسب تهیه کرد. به منظور انجام این کار دو ابزار آگهی درخواست و آگهی فروش در این قسمت از سایت بصورت رایگان ارائه شده است.
تاریخ آخرین بروز رسانی ۱۷ خرداد ۱۳۹۸