خدمات طراحی مدارهای الکترونیکی

خلق دنیای الکترونیک

در خدمات طراحی مدارهای الکترونیکی یوبرد به طراحی انواع مدارهای الکترونیکی آنالوگ و دیجیتال با رعایت الزامات و ملاحظات مربوط به آنها می پردازیم.

ثبت درخواست انجام پروژه

خدمات-طراحی-مدارات-الکترونیکی

پروژۀ یوبرد

تنۀ درخت صنعت

رزومه پروژه یوبرد

سفارش پروژه میکروکنترلر

سفارش طراحی PCB

خدمات طراحی مدارهای الکترونیکی یکی از کاربردی ترین خدماتی است که در حوزۀ ساخت محصولات الکترونیکی وجود دارد. ساخت و تولید لوازم الکترونیکی، با توجه به این که رعایت ملاحظات و الزامات خاص می طلبد، دارای پیچیدگی هایی است و نیاز به طراحی تخصصی دارد. همۀ محصولات الکترونیکی شامل تعدادی مدار الکترونیکی هستند که در کنار هم قرار گرفته اند. هر یک از این مدارات، عملکرد خاصی دارند و در کنار هم، یک سیستم الکترونیکی را شکل می دهند. برای این که این مدارات الکترونیکی سال ها بدون مشکل و به بهترین نحو عمل کنند، لازم است که طراحی آنها حرفه ای و با رعایت الزامات و در نظر گرفتن ملاحظات خاص باشد. در ساخت و طراحی محصول الکترونیکی اصولی و استاندارد، همۀ اجزا باید به صورت اصولی و استاندارد طراحی و ساخته شده باشند. چرا که کوچک ترین مشکلی در هر یک از اجزا، سیستم را با مشکلات جدی رو به رو می کند. از این رو طراحی سیستم های الکترونیکی به صورت استاندارد وحرفه ای در صنعت اهمیت ویژه ای دارد.

در صنایع مختلف همواره نیاز به دستگاه های الکترونیکی وجود دارد و طراحی پروژه الکترونیکی، بخش مهمی از نیازهای صنعت است. به همین دلیل در یوبرد، انجام پروژه الکترونیکی را قرار داده ایم تا بتوانیم پاسخگوی نیاز صنایع باشیم و گامی نیز به سوی اهدافمان برداشته باشیم. آنچه در خدمات طراحی مدارهای الکترونیکی ارائه می کنیم، طراحی انواع مدارات الکترونیکی شامل طراحی مدار الکترونیکی آنالوگ، طراحی مدار الکترونیکی دیجیتال و به طور کلی طراحی مدارات الکترونیکی است. سفارش طراحی مدار الکترونیکی در این بخش تدارک دیده شده است. پیش از سفارش، به نکاتی که در بخش بعد آمده اند توجه کنید.

نکات سفارش خدمات طراحی مدارهای الکترونیکی

  • خدمات طراحی مدارهای الکترونیکی می تواند صرفاً شامل طراحی شماتیک باشد یا شامل طراحی شماتیک و طراحی PCB باشد.
  • سخت افزار پروژه می تواند صرفاً طراحی شود و یا این که طراحی و ساخته شود.
  • در صورتی که سخت افزار(هایی) ساخته شود، تنها نمونه سازی از محصول اولیه و نهایی است. این تعداد با توجه به پروژه در حد کمتر از ده عدد و معمولاً سه عدد است. یوبرد در حال حاضر در زمینۀ ساخت سخت افزارهای الکترونیکی به صورت تولید تعداد فعالیت نمی کند.
  • بعد از ثبت درخواست، از طریق تیکت یا تماس تلفنی با درخواست دهنده تماس خواهیم گرفت.
  • زمان و هزینۀ پروژه پس از بررسی و با مذاکره تعیین خواهد شد و پس از آن اجرای پروژه آغاز خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر دربارۀ روند پیشرفت پروژه و یا سوالات دیگر، با ما تماس بگیرید. (تماس با ما)
  • سعی ما بر این است که چهارچوب پروژه ها با صرف زمان کوتاهی انجام شود و زمان و هزینۀ پروژه ارائه شود. اما در برخی پروژه ها با توجه به گستردگی پروژه، شفاف و کافی نبودن توضیحات و جزئیات ارائه شده توسط درخواست دهنده و یا ارجاع به برخی فایل های آماده به جای نوشتن جزئیات پروژه، ممکن است که این بررسی زمانبر شود. در این صورت بررسی و ارائۀ زمان، هزینه و پروپوزال پروژه نیز خود مشمول هزینه است. در صورت تشخیص این موارد، با درخواست دهنده در میان خواهیم گذاشت.
  • حوزۀ فعالیت ما «طراحی انواع مدارات الکترونیکی»، «پروژه های مبتنی بر انواع میکروکنترلر» و «طراحی انواع PCB» است.
  • ثبت درخواست به معنی پذیرش قوانین و مقررات یوبرد است. بنابراین پیش از تکمیل فرم و ثبت درخواست، حتماً قوانین و مقررات را مطالعه کنید.

رزومه پروژه یوبرد

دانلود

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید
ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 4 دقیقه است