خدمات طراحی PCB

عرضۀ تجربه و تخصص

در خدمات طراحی PCB یوبرد به طراحی انواع بردهای مدار چاپی با رعایت ملاحظات و استانداردهای لازم برای سیستم های الکترونیکی می پردازیم.
خدمات-طراحی-pcb

برای مشاهده و تکمیل فرم درخواست انجام پروژه لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

 

خدمات طراحی PCB یوبرد را برای رفع یکی دیگر از مهم ترین نیازهای صنعت و فعالان عرصۀ الکترونیک ارائه کرده ایم. وجود PCB یا برد مدار چاپی در محصولات الکترونیکی بسیار اهمیت دارد و می توان گفت همۀ پروژه های الکترونیکی دارای PCB هستند. انواع و اقسام بردهای مدار چاپی در محصولات الکترونیکی به کار می روند که هر کدام ویژگی ها و ملاحظات خاص خود را دارند. در طراحی برد مدار چاپی نکات و الزامات فراوانی وجود دارند که باید رعایت شوند. طراحی PCB یک کار تخصصی است و به ویژه در محصولات الکترونیکی حساس، PCB حتماً باید توسط متخصصان با تجربه طراحی شود. زیرا در صورت عدم رعایت ملاحظات و استانداردهای لازم، عملکرد سیستم الکترونیکی دچار خطا و گاه خطرآفرین می شود. در طراحی برد الکترونیکی از نرم افزارهای قدرتمند استفاده می شود که استفاده از آنها نیاز به دانش و تجربۀ کافی دارد. از این رو برای تحقق هدف رفع نیازهای صنعت که همواره در رسیدن به آن می کوشیم، امکان سفارش پروژه طراحی PCB را در یوبرد قرار داده ایم. پیش از سفارش طراحی برد مدار چاپی به نکاتی که در بخش بعد آمده است، توجه کنید.

نکات خدمات طراحی PCB

  • خدمات طراحی PCB می تواند به صورت صرفاً طراحی یا طراحی به همراه ساخت PCB باشد.
  • در صورتی که PCB(هایی) ساخته شود، تنها نمونه سازی از طرح اولیه و نهایی است. این تعداد با توجه به پروژه در حد کمتر از ده عدد و معمولاً سه عدد است. یوبرد در حال حاضر در زمینۀ ساخت سخت افزارهای الکترونیکی به صورت تولید تعداد فعالیت نمی کند.
  • بعد از ثبت درخواست خدمات طراحی PCB، از طریق تیکت یا تماس تلفنی با درخواست دهنده تماس خواهیم گرفت.
  • زمان و هزینۀ پروژه پس از بررسی و با مذاکره تعیین خواهد شد و پس از آن اجرای پروژه آغاز خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر دربارۀ روند پیشرفت پروژه و یا سوالات دیگر، با ما تماس بگیرید. (تماس با ما)
  • سعی ما بر این است که چهارچوب پروژه ها با صرف زمان کوتاهی انجام شود و زمان و هزینۀ پروژه ارائه شود. اما در برخی پروژه ها با توجه به گستردگی پروژه، شفاف و کافی نبودن توضیحات و جزئیات ارائه شده توسط درخواست دهنده و یا ارجاع به برخی فایل های آماده به جای نوشتن جزئیات پروژه، ممکن است که این بررسی زمانبر شود. در این صورت بررسی و ارائۀ زمان، هزینه و پروپوزال پروژه نیز خود مشمول هزینه است. در صورت تشخیص این موارد، با درخواست دهنده در میان خواهیم گذاشت.
  • حوزۀ فعالیت ما «طراحی انواع مدارات الکترونیکی»، «پروژه های مبتنی بر انواع میکروکنترلر» و «طراحی انواع PCB» است.
  • ثبت درخواست به معنی پذیرش قوانین و مقررات یوبرد است. بنابراین پیش از تکمیل فرم و ثبت درخواست، حتماً قوانین و مقررات را مطالعه کنید.
ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 4 دقیقه است