خدمات برنامه نویسی میکروکنترلر

زیرساخت مطمئن صنعت

خدمات برنامه نویسی میکروکنترلر یوبرد، راهی برای دستیابی به نرم افزار قابل اطمینان، استاندارد و با کیفیت برای انواع میکروکنترلرهاست.
خدمات-برنامه-نویسی-میکروکنترلر

برای مشاهده و تکمیل فرم درخواست انجام پروژه لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

 

خدمات برنامه نویسی میکروکنترلر، با توجه به اهمیت میکروکنترلرها در صنایع و محصولات الکترونیکی مختلف، ارائه می شود. سیستم های الکترونیکی مبتنی بر میکروکنترلر در بسیاری از دستگاه ها و تجهیزات صنعتی، اداری، خانگی و … مورد استفاده قرار می گیرند. تعداد بسیار زیادی میکروکنترلر با ویژگی ها و مشخصات متفاوت برای کاربردهای مختلف تولید و عرضه شده اند. میکروکنترلرها المان هایی برنامه پذیر هستند که عملیات خاصی را انجام می دهند و در سیستم های نهفته به کار می روند. نرم افزار میکروکنترلر، بخش مهمی از یک پروژه میکروکنترلری است. در پروژه الکترونیکی مبتنی بر میکروکنترلر، نرم افزار آن اهمیت بسیار بالایی دارد. چرا که در طراحی سیستم های میکروکنترلری، عملکردهای سیستم در نرم افزار میکروکنترلر پیاده می شوند. برنامه نویسی میکروکنترلر از چند جهت اهمیت دارد. اول این که زبان های برنامه نویسی دارای ابزارها و ساختارهای متعدد هستند، اما استفاده از همۀ آنها لزوماً موجب تولید نرم افزار قابل اطمینان نمی شود. بنابراین لازم است که استانداردهایی رعایت شوند و در این صورت برنامه نویسی برای میکروکنترلرها، به یک کار تخصصی بدل می شود. دوم این که نرم افزار میکروکنترلر باید قابلیت های یک نرم افزار خوب را داشته باشد. توسعه، پیشرفت و کیفیت دستگاه ها و محصولات الکترونیکی در گرو به کار گرفتن نرم افزار خوب است. سوم این که نرم افزار مورد استفاده برای میکروکنترلر باید سال ها بدون کوچکترین خطایی کار کند. زیرا در غیر این صورت ممکن است مضر و گاه خطرآفرین باشند.

بخش بزرگی از نیازهای صنعت در حوزۀ الکترونیک، طراحی سیستم های میکروکنترلری و نرم افزار آن است. از این رو خدمات برنامه نویسی میکروکنترلر را در یوبرد قرار داده ایم تا بتوانیم به سهم خود، نیازهای صنعت را برآورده کنیم. برای ارائۀ خدمات نرم افزار میکروکنترلر، در اینجا امکان سفارش برنامه نویسی انواع میکروکنترلر را تدارک دیده ایم. که بخشی از انجام پروژه های میکروکنترلر است. پیش از ثبت درخواست خدمات کد نویسی میکروکنترلر، به نکات بخش بعد توجه کنید.

نکات سفارش برنامه نویسی میکروکنترلر

  • خدمات برنامه نویسی میکروکنترلر می تواند به صورت صرفاً نرم افزار، صرفاً سخت افزار و یا پروژه ای متشکل از نرم افزار و سخت افزار باشد.
  • سخت افزار پروژه می تواند صرفاً طراحی شود و یا این که طراحی و ساخته شود.
  • در صورتی که سخت افزار(هایی) ساخته شود، تنها نمونه سازی از محصول اولیه و نهایی است. این تعداد با توجه به پروژه در حد کمتر از ده عدد و معمولاً سه عدد است. یوبرد در حال حاضر در زمینۀ ساخت سخت افزارهای الکترونیکی به صورت تولید تعداد فعالیت نمی کند.
  • بعد از ثبت درخواست، از طریق تیکت یا تماس تلفنی با درخواست دهنده تماس خواهیم گرفت.
  • زمان و هزینۀ پروژه پس از بررسی و با مذاکره تعیین خواهد شد و پس از آن اجرای پروژه آغاز خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر دربارۀ روند پیشرفت پروژه و یا سوالات دیگر، با ما تماس بگیرید. (تماس با ما)
  • سعی ما بر این است که چهارچوب پروژه ها با صرف زمان کوتاهی انجام شود و زمان و هزینۀ پروژه ارائه شود. اما در برخی پروژه ها با توجه به گستردگی پروژه، شفاف و کافی نبودن توضیحات و جزئیات ارائه شده توسط درخواست دهنده و یا ارجاع به برخی فایل های آماده به جای نوشتن جزئیات پروژه، ممکن است که این بررسی زمانبر شود. در این صورت بررسی و ارائۀ زمان، هزینه و پروپوزال پروژه نیز خود مشمول هزینه است. در صورت تشخیص این موارد، با درخواست دهنده در میان خواهیم گذاشت.
  • حوزۀ فعالیت ما «طراحی انواع مدارات الکترونیکی»، «پروژه های مبتنی بر انواع میکروکنترلر» و «طراحی انواع PCB» است.
  • ثبت درخواست به معنی پذیرش قوانین و مقررات یوبرد است. بنابراین پیش از تکمیل فرم و ثبت درخواست، حتماً قوانین و مقررات را مطالعه کنید.
ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 4 دقیقه است